0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Spain La Liga
Real Madrid
-
-
Real Betis
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Real Sociedad
-
-
Atletico Madrid
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
Osasuna
-
-
Villarreal CF
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Rayo Vallecano
-
-
Athletic Bilbao
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Union Deportiva Almeria
-
-
Cadiz
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Italy Serie A
Juventus FC
-
-
SSD Monza 1912
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
AC Milan
-
-
Salernitana
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Asia AFC Champions League
Al Ain
-
-
Yokohama F Marinos
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  France Coupe de France
Olympique Lyonnais
-
-
Paris Saint-Germain FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Germany DFB Pokal
FC Kaiserslautern
-
-
Bayer 04 Leverkusen
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Russia Premier League
FK Zenit St. Petersburg
-
-
FC Rostov
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
FK Rubin Kazan
-
-
PFK Sochi
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
FK Fakel Voronezh
-
-
FK Akhmat Grozny
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
CSKA Moscow
-
-
FC Ural Yekaterinburg
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
FK Baltika Kaliningrad
-
-
FK Lokomotiv Moscow
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Gazovik Orenburg
-
-
FK Spartak Moscow
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
FK Krasnodar
-
-
FK Dinamo Moscow
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
PFK Kryliya Sovetov Samara
-
-
Nizhny Novgorod
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Republic of Korea K-League 1
Ulsan Hyundai Horang-i
۴
۱
Daejeon Citizen
Finished
۱۱:۰۰
Pohang Steelers
۱
۱
FC Seoul
inprogress
۱۳:۳۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۰
۰
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۰۸:۳۰
Incheon United FC
۰
۱
Gwangju FC
inprogress
۱۳:۳۰
  Scotland Scottish FA Cup
Celtic FC
-
-
Glasgow Rangers FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Ukraine Premier League
Polissya Zhytomyr
-
-
FC Shakhtar Donetsk
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
FC Rukh Lviv
-
-
Dynamo Kiev
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Metallist 1925 Kharkiv
-
-
Veres Rivne
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
FC Chornomorets Odessa
-
-
SC Dnipro-1
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Zorya Luhansk
-
-
Kolos Kovalivka
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Kryvbas Krivyi
-
-
FC Minaj
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Obolon Kiev
-
-
PFK Oleksandria
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  China Super League
Shandong Luneng Taishan FC
۰
۰
Zhejiang Professional FC
inprogress
۱۵:۰۵
Wuhan Three Towns
-
-
Meizhou Hakka
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  China League 2
Taian Tiankuang
۰
۰
Xi'an Ronghai FC
Finished
۱۰:۳۰
Shanghai Harbor Reserves
۶
۱
Haikou Mingcheng
Finished
۱۱:۳۰
Shenzhen Juniors FC
۳
۳
Hunan Xiangtao
Finished
۱۱:۳۰
Shaanxi Union FC
۲
۱
Dalian Kuncheng
Finished
۱۲:۳۰
Nantong Haimen Codion
۰
۰
Beijing Institute of Technology FC
inprogress
۱۵:۰۰
  Japan J League
Consadole Sapporo
۰
۳
Kashima Antlers
Finished
۰۸:۳۰
Kawasaki Frontale
۱
۱
Kashiwa Reysol
Finished
۱۰:۳۰
Albirex Niigata
۱
۲
Avispa Fukuoka
Finished
۱۰:۳۰
Jubilo Iwata
۳
۲
Shonan Bellmare
Finished
۰۸:۳۰
  Australia A-League
Central Coast Mariners
۰
۱
Melbourne Victory
inprogress
۱۳:۱۵
  Azerbaijan Premier League
FK Zira
-
-
Sabayil FK
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
PFC Neftchi Baku
-
-
Sabah
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FK Sumgayit
-
-
FK Gabala
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Australia Tasmania National Premier League U21
South Hobart U21
۰
۰
Kingborough Lions U21
Finished
۰۵:۱۵
Glenorchy Knights U21
۳
۰
Launceston United U21
Finished
۰۸:۰۰
  Costa Rica Primera Division Women
Alajuelense (W)
۱
۰
Saprissa (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Denmark Danmarksserien Promotion
Odder IGF
۰
۰
B 1909
inprogress
۱۴:۳۰
Glostrup FK
۷
۱
Goerslev IF
inprogress
۱۳:۳۰
Karlslunde IF
۰
۰
Bronshoj BK
inprogress
۱۴:۳۰
Frederikssund IK
۰
۰
Allerod FK
inprogress
۱۴:۳۰
Norresundby BK
۰
۰
Odense SK
inprogress
۱۵:۰۰
Kjellerup IF
۰
۰
Marienlyst
inprogress
۱۵:۰۰
Viby IF
-
-
Aarhus Fremad II
inprogress
۱۵:۰۰
  Austria 2. Liga
First Vienna Fernwärme FC 1894
-
-
SKU Amstetten
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
DSV Leoben
-
-
SK Sturm Graz II
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
FC Liefering
-
-
SV Lafnitz
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
SV Stripfing/Weiden
-
-
Floridsdorfer AC
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
SV Horn
-
-
SKN St. Polten
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
SC Bregenz
-
-
VfB Admira Wacker Modling
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Grazer AK 1902
-
-
SV Kapfenberg
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
SV Ried
-
-
FC Dornbirn
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Iceland Urvalsdeild
Valur Reykjavik
-
-
FH Hafnarfjordur
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
KR Reykjavik
-
-
IF Vestri
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
IA Akranes
-
-
Vikingur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Husqvarna FF
-
-
Bergdalens IK
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Hittarps IK
۲
۲
Jonsereds IF
inprogress
۱۳:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
-
-
FK Cukaricki Stankom
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Partizan Belgrade
-
-
FK Radnicki 1923 Kragujevac
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Vojvodina Novi Sad
-
-
Mladost Lucani
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Czech Republic FNL
AC Dukla Praha
-
-
Sparta Prague B
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FK Pribram
-
-
Vyskov
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SFC Opava
-
-
FC Vysocina Jihlava
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SK Sigma Olomouc 2
-
-
SK Slovan Varnsdorf
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FK Viktoria Zizkov
-
-
Prostejov
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
-
-
FK MAS Taborsko
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Graffin Vlasim
-
-
FC Zbrojovka Brno
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SK Lisen
-
-
MKF Chrudim
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  United States NWSL
Bay FC (W)
۰
۲
NJ/NY Gotham FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
Houston Dash (W)
۳
۰
North Carolina (W)
Finished
۰۳:۳۰
Orlando Pride SC (W)
۲
۱
Portland Thorns (W)
Finished
۰۲:۳۰
Washington Spirit (W)
۳
۲
Seattle Reign FC (W)
Finished
۰۳:۰۰
  Sweden Elitettan Women
Sundsvall (W)
۰
۰
Jitex Molndal (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Bollstanas SK (W)
۱
۲
Umea IK (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Eskilstuna United (W)
-
-
Alingsas FC United (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Czech Republic 3. Liga
Loko Vltavin
۱
۱
Motorlet Praha
Finished
۱۱:۴۵
Trinec
۲
۱
SC Znojmo
Finished
۱۱:۴۵
Jablonec B
۲
۳
Slovan Velvary
Finished
۱۱:۴۵
FC Kolin
۳
۳
FK Chlumec
Finished
۱۲:۰۰
Ceske Budejovice B
۱
۳
Viktoria Plzen B
Finished
۱۲:۰۰
FK Banik Most - Sous
-
-
FK Prepere
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Hungary 1st Division U19
Gyori ETO FC U19
۱
۱
Puskas Academy U19
Finished
۱۱:۳۰
  China Jia League
Yanbian Longding
۲
۱
Jiangxi Lushan F.C.
Finished
۱۰:۳۰
Liaoning Tieren FC
۰
۰
Wuxi Wugou
Finished
۱۰:۳۰
Shanghai Jiading Huilong F.C.
۱
۲
Yunnan Yukun FC
Finished
۱۱:۰۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۱
۰
Nanjing Fengfan
inprogress
۱۵:۰۰
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
۰
۰
Guangzhou FC
inprogress
۱۵:۰۰
  Philippines PFL
Stallion FC
۲
۱
Manila Digger FC
inprogress
۱۳:۱۵
Loyola FC
۵
۱
Philippine Air Force
Finished
۱۰:۳۰
Dynamic Herb Cebu FC
۲
۱
United City FC
Finished
۱۳:۰۰
Davao Aguilas
-
-
Don Bosco Garelli
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Switzerland Super League
BSC Young Boys Bern
-
-
FC Winterthur
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
FC St. Gallen
-
-
FC Zurich
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
FC Lugano
-
-
Servette Geneve FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Jerv
-
-
Flekkeroy IL
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Eik Tonsberg
۰
۱
Brattvag
inprogress
۱۴:۳۰
IL Hodd Ulsteinvik
-
-
Kvik Halden FK
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Notodden FK
-
-
Oern-Horten
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Uruguay Primera Division
Miramar Misiones
-
-
Montevideo Wanderers
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Rampla Juniors
۰
۰
Liverpool FC Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  United Arab Emirates UAE Pro League
Ittihad Kalba
-
-
Baniyas FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۴۵
Al Wasl
-
-
Shabab Al Ahli Dubai
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Gamle Oslo
۰
۱
Assiden
inprogress
۱۴:۳۰
Askollen
-
-
Flint
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Thailand Thai League 2
Rayong FC
۰
۰
Nakhon Si United
inprogress
۱۴:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
AIK (W)
۰
۰
KIF Orebro (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Brommapojkarna (W)
۱
۰
Kristianstads DFF (W)
inprogress
۱۴:۳۰
BK Hacken (W)
۰
۰
Hammarby IF DFF (W)
inprogress
۱۴:۳۰
IFK Norrkoping (W)
-
-
Linkopings FC (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Onsala BK
۰
۰
Torslanda IK
inprogress
۱۴:۳۰
Eskilsminne IF
۰
۰
FC Rosengard
inprogress
۱۴:۳۰
Falkenbergs FF
-
-
Oskarshamns Aik
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Poland IV Liga
KSS Kotwica Kornik
۰
۰
MKS Huragan Pobiedziska
inprogress
۱۴:۳۰
Termalica BB Nieciecza II
۱
۲
Wisla Krakow B
Finished
۱۲:۳۰
GKS Nowiny
۲
۲
KS Moravia Morawica
Finished
۱۲:۳۰
GKS Piast Gliwice II
۱
۱
Rozwoj Katowice
Finished
۱۲:۳۰
MKS Piaseczno
۱
۱
Wilga Garwolin
Finished
۱۲:۳۰
LKS Mszczonowianka Mszczonow
۰
۲
Hutnik Warsaw
inprogress
۱۴:۰۰
Gedania Gdansk II
-
-
Gryf Wejherowo
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Vietnam V-League
BHTS Quang Nam
۰
۳
Ha Noi
inprogress
۱۳:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Sollentuna Utd FF
۲
۲
Friska Viljor
inprogress
۱۳:۳۰
FC Stockholm Internazionale
۰
۰
Taby FK
inprogress
۱۴:۳۰
United IK Nordic
-
-
IF Karlstad
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Umea FC
-
-
Vasalunds/Essinge IF
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Souths United
۳
۳
Grange Thistle SC
Finished
۱۱:۳۰
Bayside United
۰
۰
Taringa Rovers
Cancelled
۱۰:۳۰
Holland Park Hawks
۳
۱
Magic United TFA
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Rydalmere Lions U20
۲
۱
Northern Tigers U20
Finished
۱۲:۳۰
Bonnyrigg White Eagles U20
۵
۱
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۰:۳۰
APIA Leichhardt Tigers U20
۴
۰
Blacktown City U20
Finished
۰۸:۰۰
UNSW Sydney FC U20
۲
۱
Nepean FC U20
Finished
۰۸:۳۰
St George Saints U20
۲
۰
Manly United FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Inter Lions U20
۱
۴
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۰:۳۰
Hills United FC U20
۰
۰
Sydney Olympic U20
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown U20
۰
۳
SD Raiders U20
Finished
۱۰:۳۰
Hakoah Sydney City East U20
۳
۱
Dunbar Rovers U20
Finished
۱۲:۰۰
Dulwich Hill U20
۲
۳
Blacktown Spartans U20
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Rydalmere Lions
۲
۲
Northern Tigers
Finished
۱۰:۳۰
Hakoah Sydney City East
۲
۲
Dunbar Rovers FC
Finished
۱۰:۰۰
Dulwich Hill F.C.
۴
۱
Blacktown Spartans
Finished
۱۰:۳۰
Gladesville Ryde Magic
۰
۶
South Coast Flame FC
Finished
۱۰:۳۰
UNSW FC
۱
۱
Nepean FC
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams
۰
۱
Bulls FC Academy
Finished
۱۲:۳۰
Bankstown United FC
۲
۱
Prospect United FC
Finished
۱۲:۳۰
Inter Lions FC
۱
۳
Bankstown City Lions
Finished
۱۲:۳۰
Fraser Park
۵
۱
Parramatta FC
Finished
۱۲:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۱
۱
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۲:۳۰
Canterbury Bankstown FC
۲
۲
SD Raiders FC
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Queensland Premier League Women
Capalaba (W)
۱
۲
Virginia United SC (W)
Finished
۱۱:۴۵
SWQ Thunder (W)
۴
۳
Logan Lightning (W)
Finished
۰۷:۴۵
Gold Coast Knights (W)
۴
۰
Moreton City Excelsior (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A3 Women
Vitoria BA (W)
۲
۰
Uniao RN (W)
Finished
۰۱:۳۰
  United States USL Championship
Charleston Battery
۱
۲
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۳:۰۰
Hartford Athletic
۲
۱
Monterey Bay
Finished
۰۳:۰۰
Tulsa Roughnecks FC
۰
۱
Oakland Roots SC
Finished
۰۴:۰۰
Rhode Island
-
-
Louisville City FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Panama LPF
San Francisco FC
۰
۰
Tauro F.C.
Finished
۰۵:۰۰
  Australia NPL New South Wales
Sutherland Shire Sharks
۰
۰
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۱۰:۰۰
Apia Leichhardt Tigers
۳
۱
Blacktown City FC
Finished
۱۰:۳۰
Hills United FC
۲
۱
Sydney Olympic FC
Finished
۱۲:۳۰
St. George Saints
۱
۱
Manly United FC
Finished
۱۲:۳۰
  Peru Liga 1 - Apertura
Cusco FC
۳
۰
Alianza Lima
Finished
۰۲:۳۰
Universidad Cesar Vallejo
۲
۱
Atletico Grau
Finished
۰۵:۰۰
Sport Huancayo
-
-
Utc de Cajamarca
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Universitario de Deportes
-
-
Los Chankas CYC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Comerciantes Unidos
-
-
Sporting Cristal Lima
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Deportivo Garcilaso
-
-
FBC Melgar Arequipa
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Japan J2 League
Ventforet Kofu
۱
۲
Yokohama FC
Finished
۱۰:۳۰
Ehime FC
۰
۰
Tochigi SC
Finished
۰۸:۲۵
Fujieda MYFC
۱
۱
Kagoshima United
Finished
۰۸:۳۰
V-Varen Nagasaki
۱
۰
Jef United Ichihara Chiba
Finished
۰۸:۳۰
  Taiwan Mulan League Women
Kaohsiung Attackers FC (W)
۱
۲
Taipei Bravo (W)
Finished
۱۰:۳۰
Taichung Blue Whale (W)
۳
۰
Hualian (W)
inprogress
۱۱:۳۰
Taoyuan Mars FC (W)
۱
۳
New Taipei Hang Yuen (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Daegu FC Reserves
۲
۲
Pocheon Citizens FC
Finished
۱۰:۳۰
Gyeongju Korea H&N Power
۲
۱
Gangneung City
Finished
۰۹:۳۰
Chuncheon FC
۲
۳
Changwon City
Finished
۱۱:۳۰
Paju Citizen FC
۱
۰
Yeoju Citizen FC
inprogress
۱۳:۳۰
  Australia NPL South Australia
North Eastern Metro Stars
۲
۱
White City Beograd
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide Olympic
۰
۲
Adelaide Comets
Finished
۱۲:۰۰
Croydon Kings
۲
۱
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۰۸:۳۰
Campbelltown City
۲
۴
Adelaide United U21
Finished
۰۹:۰۰
Para Hills Knights
۲
۰
Modbury Jets
Finished
۰۹:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League
Valentine Phoenix
۲
۰
New Lambton
Finished
۱۱:۰۰
Edgeworth Eagles
۴
۰
Newcastle Olympic
Finished
۰۸:۰۰
Maitland
۰
۱
Weston Workers
Finished
۰۸:۰۰
Cooks Hill United
۲
۳
Lambton Jaffas FC
Finished
۱۰:۰۰
  Poland III Liga, Group 2
KS Unia Solec Kujawski
۱
۱
Pogon Szczecin II
inprogress
۱۳:۳۰
Gedania Gdansk
۲
۱
Blekitni Stargard
inprogress
۱۳:۳۰
Elana Torun
-
-
Starogard Gdanski
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Notec Czarnkow
۲
۰
Stolem Gniewino
inprogress
۱۳:۳۰
  Australia NPL Queensland
Brisbane Wynnum Wolves FC
۳
۵
Gold Coast Knights
Finished
۱۱:۴۵
Queensland Lions SC
۳
۱
Peninsula Power
Finished
۱۰:۱۵
Moreton City Excelsior FC
۱
۱
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL New South Wales Women
Northern Tigers (W)
۳
۳
Sydney University FC (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Australia NPL Queensland Women
Lions FC (W)
۲
۲
Souths United NPL (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Myanmar MNL League Cup
Yangon United
۳
۱
Yadanarbon
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Queensland Premier League 3
Newmarket
۳
۲
Virginia United
Finished
۱۱:۳۰
Centenary Stormers
۱
۲
University of Queensland
Finished
۱۱:۳۰
Mount Gravatt Hawks
۰
۰
Western Spirit
inprogress
۱۱:۳۰
Springfield United
۴
۲
North Pine
Finished
۱۱:۳۰
  Malaysia Super League
Kuala Lumpur City FC
۱
۵
Johor Darul Takzim FC
Finished
۱۳:۰۰
Polis Di-Raja Malaysia (PDRM)
-
-
Penang FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Sabah
-
-
Kuching City FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۴۵
  Singapore Premier League
Albirex Niigata Singapore FC
۱
۴
Brunei Dpmm FC
inprogress
۱۳:۳۰
Geylang United FC
۳
۱
Young Lions
inprogress
۱۳:۳۰
  Bangladesh Premier League
Brothers Union
۲
۳
Sheikh Russell KC
inprogress
۱۳:۳۰
Chittagong Abahani
۲
۰
Abahani Limited
inprogress
۱۳:۳۰
Sheikh Jamal
۰
۲
Mohammedan Dhaka
inprogress
۱۳:۳۰
  Kenya Super League
Gusii FC
۱
۱
Mara Sugar FC
inprogress
۱۳:۳۰
Naivas FC
۳
۱
Kajiado
Finished
۱۲:۳۰
Dimba Patriots FC
۰
۰
Darajani Gogo
inprogress
۱۳:۳۰
  Ukraine Persha Liga, Relegation Group
Metalist Kharkiv
۱
۱
Chernihiv
inprogress
۱۳:۳۰
Podillia Khmelnytskyi
۲
۰
FC Hirnyk Sport Koms
inprogress
۱۳:۳۰
Bukovyna Chernivtsi
۲
۰
FC Metalurg Zaporizhya
inprogress
۱۳:۳۰
Khust FC
۱
۶
Dinaz Vyshgorod
inprogress
۱۳:۳۰
FC Nyva Ternopil
۱
۱
Kremin
inprogress
۱۳:۳۰
  Tunisia Ligue 1
Etoile Sportive Sahel
-
-
Stade Tunisien
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Finland U20 League
HJK Helsinki U20
۰
۰
KoPSe U20
inprogress
۱۳:۳۰
  Poland III Liga, Group 4
Wislanie Jaskowice
۰
۰
Orleta Radzyn Podlaski
inprogress
۱۴:۳۰
Swidniczanka Swidnik
۰
۰
NKP Podhale
inprogress
۱۴:۳۰
Garbarnia
-
-
MKS Podlasie Biala Podlaska
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Star Starachowice
-
-
Unia Tarnow
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Turkey Super Lig
Fatih Karagumruk
-
-
Samsunspor
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Sivasspor
-
-
Kayserispor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie
Amsterdam FC
-
-
FC Lisse
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
ADO '20
-
-
Quick Boys
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
GVVV Veenendaal
-
-
Sparta Rotterdam Reserves
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
De Treffers
-
-
SV Spakenburg
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Katwijk
-
-
HHC Hardenberg
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Koninklijke HFC
-
-
Almere City Reserves
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Excelsior Maassluis
-
-
ACV Assen
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Sweden Allsvenskan
GAIS
-
-
BK Hacken
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Mjallby AIF
-
-
Djurgardens IF
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Finland Veikkausliiga
HJK Helsinki
-
-
Ilves Tampere
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Poland Ekstraklasa
Radomiak Radom
-
-
Widzew Lodz
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
KKS Lech Poznan
-
-
SSA Korona Kolporter Kielce
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
KP Legia Warszawa
-
-
Zaglebie Lubin SSA
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Jagiellonia Bialystok SSA
-
-
Warta Poznan
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Rakow Czestochowa
-
-
Slask Wroclaw
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Pogon Szczecin
-
-
KS Gornik Zabrze
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
KS Ruch Chorzow
-
-
MKS Cracovia Krakow
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
MKS Puszcza Niepolomice
-
-
Piast Gliwice
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
LKS Lodz
-
-
Stal Mielec
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Africa CAF Champions League
Al Ahly Cairo
-
-
Esperance Tunis
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Moldova Cup
CS Petrocub
-
-
FC Zimbru Chisinau
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Italy Serie C
ASD Torres
-
-
Benevento
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Avellino
-
-
Catania Calcio
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Padova
-
-
Vicenza
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Carrarese
-
-
Juventus U23
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Australia NPL Queensland U23
Moreton City Excelsior U23
۳
۲
Brisbane Olympic U23
Finished
۱۰:۴۵
WDSC Wolves U23
۵
۲
Gold Coast Knights U23
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Victoria
Dandenong Thunder SC
۲
۱
Manningham United Blues
Finished
۱۱:۳۰
Green Gully Cavaliers SC
۱
۲
Hume City
Finished
۰۶:۳۰
Avondale FC
۲
۱
St Albans Saints
Finished
۰۸:۳۰
Port Melbourne Sharks SC
۲
۰
Melbourne Knights
Finished
۱۰:۳۰
Altona Magic
۰
۲
Dandenong City
Finished
۱۱:۴۵
  Spain Primera Division Women
Levante UD (W)
۲
۰
Villarreal (W)
inprogress
۱۳:۳۰
Sporting de Huelva (W)
۲
۰
Granada (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
Subiaco AFC
۲
۰
Gosnells City
Finished
۱۰:۳۰
UWA Nedlands
۱
۱
Mandurah City
Finished
۱۰:۳۰
Kingsley Westside FC
۲
۱
Dianella White Eagles
inprogress
۱۳:۳۰
Gwelup Croatia SC
۳
۱
Rockingham City
Finished
۱۰:۳۰
Cockburn City
۰
۱
Sorrento SC
Finished
۱۰:۳۰
Murdoch University Melville
۵
۴
Joondalup United
Finished
۱۰:۳۰
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Old Road Jets
۰
۰
Flow 4G Cayon Rockets
Finished
۰۳:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Floreat Athena
۰
۱
Kingsway Olympic
Finished
۱۰:۳۰
Inglewood United
۰
۳
Bayswater City
Finished
۱۰:۳۰
Perth Glory NPL
۰
۱
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۰:۳۰
Perth RedStar FC
۲
۱
Western Knights SC
Finished
۱۰:۳۰
Fremantle City FC
۴
۳
Perth
Finished
۱۰:۳۰
Balcatta
۱
۰
Armadale
Finished
۱۰:۳۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Sporting Cristal (W)
۱
۰
FC Killas (W)
Finished
۰۰:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
Resistencia SC
۲
۰
Fernando de la Mora
Finished
۰۰:۳۰
Rubio nu
۰
۰
Independiente FBC
Finished
۰۳:۰۰
3 de Febrero
-
-
Club Sportivo Carapegua
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  United States USL Women
AFC Ann Arbor (W)
۳
۱
Cleveland Force SC (W)
Finished
۰۱:۳۰
Virginia Marauders (W)
۳
۱
Northern Virginia (W)
Finished
۰۰:۳۰
Tennessee SC (W)
۱۵
۰
Athens United (W)
Finished
۰۴:۰۰
Capital FC Atletica (W)
۱
۴
Tacoma Galaxy (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Tigre
۰
۴
Racing Club
Finished
۰۱:۳۰
Belgrano de Cordoba
۲
۱
Central Cordoba De Santiago
Finished
۰۳:۴۵
Atletico Lanus
۲
۱
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۳:۴۵
Argentinos Juniors
-
-
CA River Plate
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE 2
Fundacion Aifi
۱
۰
Atletico La Cruz
Finished
۰۲:۳۰
Academia Anzoategui
-
-
Deportivo Miranda FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Real Frontera
-
-
Aragua FC
Finished
۲۳:۰۰
  Chile Primera Division
Union La Calera
۱
۲
Coquimbo Unido
Finished
۰۲:۳۰
Deportes Iquique
-
-
Colo Colo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Huachipato
-
-
Everton Vina del Mar
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  United States National Premier Soccer League
Charlottetowne Hops FC
۴
۰
Greenville United
Finished
۰۲:۳۰
  Canada Premier League
York United FC
۲
۱
HFX Wanderers FC
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Serie D
Serra FC ES
۱
۰
Ipatinga
Finished
۰۲:۳۰
Audax Rio RJ
-
-
Portuguesa RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Anapolis FC
-
-
Ipora EC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Inter de Limeira
-
-
Santo Andre
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA Patrocinense
-
-
Costa Rica EC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Atletico Cearense
-
-
Treze FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Itabuna BA
-
-
Nova Iguacu FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CS Esportiva AL
-
-
EC Jacuipense
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Princesa Solimoes
-
-
Porto Velho EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Ecuador Serie A
Imbabura SC
۱
۲
Emelec Guayaquil
Finished
۰۳:۳۰
  Colombia Primera B
Atletico Huila
۰
۱
Orsomarso
Finished
۰۲:۳۰
Real Cartagena
۱
۰
Tigres FC
Finished
۰۴:۴۰
  New Zealand Central Premier League
Island Bay United
۱
۳
Wellington Phoenix Reservers
Finished
۰۴:۳۰
Stop Out Sports Club
۰
۲
Miramar Rangers
Finished
۰۶:۰۰
Waterside Karori
۲
۱
Petone
Finished
۰۶:۰۰
Wellington Olympic
۴
۲
North Wellington AFC
Finished
۰۷:۱۵
  Australia Northern NSW Reserves League
Edgeworth Eagles FC Reserves
۱
۳
Newcastle Olympic Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Maitland FC Reserves
۴
۰
Weston Workers Bears FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Cooks Hill United FC Reserve
۰
۱
Lambton Jaffas FC Reserves
Finished
۰۷:۳۰
Valentine Phoenix Reserves
۱
۳
New Lambton Reserves
Finished
۰۹:۰۰
  Australia Queensland Premier League
SWQ Thunder
۴
۴
Brisbane Strikers
Finished
۱۰:۰۰
Southside Eagles
۲
۳
Logan Lightning
Finished
۱۱:۳۰
Caboolture
۳
۲
Moreton City Excelsior FC 2
Finished
۱۱:۳۰
Eastern Suburbs
۶
۲
Capalaba
Finished
۱۲:۳۰
Broadbeach United
۳
۰
Mitchelton FC
Finished
۱۲:۴۵
  Japan Emperor Cup
Tochigi City
۱
۰
Tokyo Musashino United FC
Finished
۰۷:۳۰
FC Gifu
۱
۰
Azul Claro Numazu
Finished
۰۷:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Sturt Lions Reserves
۳
۲
Cumberland United Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Adelaide Victory Reserves
۳
۲
Adelaide Blue Eagles Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Playford City Patriots Reserves
۴
۲
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Fulham United Reserves
۳
۴
Western Strikers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Vipers Reserves
۰
۳
Salisbury Utd Reserves
Finished
۰۷:۱۵
West Adelaide Reserves
۳
۳
West Torrens Birkalla Reserves
Finished
۰۸:۴۵
  Australia South Australia State League 1
Playford Patriots
۰
۲
Adelaide Cobras
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Victory
۲
۱
Adelaide Blue Eagles
Finished
۰۹:۰۰
Fulham United FC
۳
۲
Western Strikers SC
Finished
۰۹:۰۰
Sturt Lions
۱
۰
Cumberland United
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Vipers
۳
۲
Salisbury United
Finished
۰۹:۳۰
West Adelaide
۰
۵
West Torrens Birkalla
Finished
۱۱:۰۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
Croydon Kings Reserves
۳
۳
Adelaide Croatia Raiders Reserves
Finished
۰۶:۱۵
Para Hills Knights Reserves
۰
۲
Modbury Jets Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Campbelltown Reserves
۳
۲
Adelaide United Reserves
Finished
۰۶:۴۵
South Adelaide Reserves
۰
۶
Adelaide City Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Metro Stars Reserves
۲
۱
White City Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Adelaide Olympic FC Reserves
۴
۲
Adelaide Comets Reserves
Finished
۰۹:۴۵
  Australia Capital Territory U23
Canberra Olympic U23
۱
۲
Monaro Panthers U23
Finished
۰۶:۰۰
Cooma Tigers U23
۲
۱
O'Connor Knights U23
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Eastern Lions U23
۱
۰
Langwarrin U23
Finished
۰۵:۴۵
Brunswick City U23
۱
۳
North Geelong U23
Finished
۰۶:۰۰
Melbourne City U23
۹
۰
Kingston City U23
Finished
۰۶:۱۵
  Australia Tasmania Super League Women
Glenorchy Knights (W)
۲
۴
Launceston United (W)
Finished
۰۵:۴۵
  Mexico Liga MX Femenil
Club America (W)
۱
۰
Monterrey (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Avondale U23
۱
۴
St Albans Saints U23
Finished
۰۵:۳۰
Green Gully U23
۲
۳
Hume City U23
Finished
۰۹:۰۰
South Melbourne U23
۱
۱
Moreland City U23
Finished
۰۷:۳۰
Dandenong Thunder U23
۰
۱
Manningham Utd Blues U23
Finished
۰۹:۰۰
Altona Magic U23
۰
۳
Dandenong City U23
Finished
۰۹:۳۰
Port Melbourne U23
۳
۰
Melbourne Knights U23
Finished
۱۲:۳۰
  Uzbekistan Super League
Pakhtakor Tashkent
-
-
PFK Qizilqum
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
Rekord Bielsko-Biala
-
-
Gornik Zabrze II
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Unia Turza Slaska
-
-
LKS Goczalkowice Zdroj
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Karkonosze Jelenia Gora
-
-
Gwarek Tarnowskie Gory
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Algeria Youth League
Paradou AC U21
-
-
US Souf U21
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  United Arab Emirates UAE U21 Pro League
Al Jazira U21
-
-
Hatta Dubai U21
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
  Tunisia Ligue 2, Group B
ES Rogba Tataouine
-
-
EM Mahdia
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Slovakia Super Liga
MFK Zemplin Michalovce
-
-
FC Petrzalka 1898
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Netherlands Eerste Divisie - Playoff
FC Emmen
-
-
NAC Breda
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Excelsior Rotterdam
-
-
ADO Den Haag
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Austria Regionalliga West
SV Austria Salzburg
-
-
SC Imst
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Slovakia 3. Liga West
OFK Banik Lehota pod Vtacnikom
-
-
Lokomotiva Zvolen
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
OK Castkovce
-
-
RSC Hamsik Academy
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FK Slovan Galanta
-
-
FK Slovan Duslo Sala
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Ethiopia Premier League
Sidama Bunna
-
-
Kedus Giorgis
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Hungary NB II
Kozarmisleny SE
-
-
Nyiregyhaza Spartacus FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Ghana Premier League
Aduana Stars
-
-
Nations FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Accra Lions
-
-
Bechem United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Egypt Premier League
El Dakhleya
-
-
Al Moqawloon Al Arab
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Nigeria NPFL
Rivers United
-
-
Sporting Lagos FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Serbia Prva Liga
OFK Belgrade
-
-
Radnicki Sremska Mitrovica
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Iceland Urvalsdeild Women
FH Hafnarfjodour (W)
۰
۰
Vikingur Reykjavik (W)
Abandoned
۱۷:۳۰
Keflavik (W)
-
-
Throttur Reykjavik (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
Pepo Lappeenranta
-
-
PPJ Helsinki
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Italy Campionato Primavera 3
Modena U19
-
-
Pro Vercelli U19
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  England FA Cup
Manchester City
-
-
Manchester United
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
Hanauer SC 1960
-
-
TSV Eintracht Stadtallendorf
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Denmark Superliga
Hvidovre IF
-
-
Lyngby BK
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Randers FC
-
-
Vejle Boldklub
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Viborg FF
-
-
OB Odense
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Ireland U20 League
Derry City U20
-
-
Bray Wanderers U20
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Boston City FC Brasil U20
-
-
Betim U20
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Cruzeiro U20
-
-
Athletic Club MG U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Tanzania Premier League
Young Africans
-
-
Tabora United (Kitayosce)
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Sandnes Ulf 2
-
-
Mandalskameratene
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
IL Brodd
-
-
Vindbjart FK Vennesla
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Juventud Piedras
-
-
La Luz
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Club Oriental
-
-
CA Rentistas
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Finland Kakkonen Lohko B
FC Honka
-
-
TPV Tampere
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
EBK
-
-
HJS Akatemia
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Latvia Virsliga
FS Metta/Lu
-
-
SC Grobinas
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Tukums 2000
-
-
Rigas Futbola Skola
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Switzerland 2. Liga Interregional
Martigny-Sports
-
-
Stade Payerne
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Locarno
-
-
SC Goldau
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Lithuania A Lyga
FC Hegelmann Litauen Kaunas
-
-
FK Dziugas Telsiai
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FK Panevezys
-
-
FK Zalgiris Kaunas
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Italy Campionato Primavera 4
Virtus Verona U19
-
-
Mantova U19
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Norway Toppserien Women
Lyn Fotball (W)
-
-
Kolbotn (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
SK Brann (W)
-
-
Stabaek IF (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Valerenga (W)
-
-
Asane Fotball (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Greece Super League 2, Group B
Kallithea
-
-
Kalamata
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Netherlands Derde Divisie
Harkemase Boys
-
-
VVSB
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
AWC
-
-
SV Meerssen 1918
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Groene Ster
-
-
VV Gemert
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
GVV Unitas
-
-
SV Oss 20
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Voetbalvereniging Uitspanning Na Arbeid
-
-
SteDoCo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
Lugano II
-
-
FC Luzern II
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Bavois
-
-
FC Bulle
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Servette II
-
-
Young Boys II
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Germany Landesliga
TuS Harsefeld von 1903 e.V.
-
-
FC Worpswede
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 3
FC Gossau
-
-
FC Kosova
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
AC Taverne
-
-
FC Freienbach
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Croatia HNL
NK Varazdin
-
-
NK Osijek
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
NK Lokomotiva Zagreb
-
-
HNK Hajduk Split
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۰
  Italy Coppa Italia Serie D
ASD Trapani Calcio
-
-
US Gavorrano
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  France U19 Coupe Gambardella
Olympique de Marseille U19
-
-
Nancy U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
  Brazil Paulista Serie B
Paulista U23
-
-
Sao Carlos FC U23
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Jordan Jordan League
Sahab SC
-
-
Al Hussein
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
AL Ahli
-
-
Ma'an
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Ireland National League Women
Wexford Youths (W)
-
-
Treaty United FC (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Sligo Rovers (W)
-
-
Athlone Town (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Shamrock Rovers (W)
-
-
Galway (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۵
  Greece Cup
Panathinaikos
-
-
Aris Thessaloniki
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Bulgaria A PFG
PFC Lokomotiv Sofia
-
-
Pfc Pirin Blagoevgrad
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
PFK Botev Vratsa
-
-
Beroe Stara Zagora
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Hebar 1918 Pazardzhik
-
-
Etar 1924 Veliko Tarnovo
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Sao Caetano U20
-
-
Corinthians U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ibrachina U20
-
-
Palmeiras U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Gremio Osasco U20
-
-
Sao Paulo FC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca 2
Duque de Caxias
-
-
Serrano RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Artsul Futebol Clube
-
-
CEAC Araruama RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Barra FC SC U20
-
-
Nacao Esportes U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Belgium First Division A - Conference Group
KV Mechelen
-
-
Standard Liege
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Oud-Heverlee Leuven
-
-
KVC Westerlo
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
KAA Gent
-
-
K. Sint-Truidense
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Spain Primera Federacion, Group 1
Gimnastic de Tarragona
-
-
Rayo Majadahonda
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Deportivo La Coruna
-
-
Real Union Club de Irun
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Lugo
-
-
CE Sabadell
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Sociedad Deportivo Tarazona
-
-
SD Logrones
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Osasuna B
-
-
Real Sociedad B
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Cultural Leonesa
-
-
Sestao River Club
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Unionistas de Salamanca CF
-
-
CD Arenteiro
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Celta de Vigo B
-
-
FC Barcelona B
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Ponferradina
-
-
CD Teruel
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Ciudad de Bolivar
-
-
CD Argentino Monte Maiz
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Independiente Chivilcoy
-
-
CA el Linqueno
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Defensores de Belgrano VR
-
-
Sportivo AC Las Parejas
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Ireland First Division
Longford Town
-
-
Cobh Ramblers
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Italy Serie B
Cremonese
-
-
Catanzaro
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Portugal Primeira Liga Relegation/Promotion Playoffs
Portimonense
-
-
AVS Futebol SAD
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Universitario De Vinto
-
-
Aurora
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Mineiro 2
Caldense
-
-
Varginha EC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
KF Fushe Kosova
-
-
KF Feronikeli
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
KF Liria Prizren
-
-
KF Llapi Podujeve
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 2
Merida
-
-
Ceuta
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Recreativo de Huelva
-
-
UD Ibiza Eivissa
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Atletico Madrid B
-
-
Real Murcia
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
CD Alcoyano
-
-
CF Intercity
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Castellon
-
-
Sanluqueno
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Cordoba
-
-
Algeciras CF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
San Fernando Club Deportivo
-
-
Linares Deportivo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
CD Atletico Baleares
-
-
Granada B
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Montenegro First League
FK Decic Tuzi
-
-
FK Arsenal Tivat
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Mladost DG
-
-
FK Jedinstvo Bijelo Polje
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FK Mornar Bar
-
-
FK Jezero Plav
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FK Rudar Plevlja
-
-
FK Sutjeska Niksic
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Israel Ligat Ha'AL
Maccabi Haifa FC
-
-
Hapoel Haifa
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Maccabi Tel-Aviv
-
-
Maccabi Bnei Raina
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Hapoel Bnei Sakhnin
-
-
Hapoel Beer-Sheva
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Faroe Islands Premier League
NSI Runavík
-
-
B36 Torshavn
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
HB Torshavn
-
-
IF Fuglafjordur
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Víkingur Gota
-
-
07 Vestur Sorvagur
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Spain Tercera Division
SD Torina
-
-
SDA Albericia
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
CD Cortes
-
-
Club Deportivo Huarte
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
CF Ardoi
-
-
Pena Sport
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
CD Laredo
-
-
Vimenor CF
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Union Sur Yaiza
-
-
Las Palmas B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Ebro
-
-
CF Epila
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SD Beasain
-
-
SD Deusto
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Croatia 2. NL
NK Trnje
-
-
NK KRK
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Jadran Porec
-
-
Opatija
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
NK Mladost Zdralovi
-
-
NK Grobnican
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division FBiH
FK Modrica
-
-
Omarska
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
FK Drina Zvornik
-
-
FK Laktasi
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Austria Regionalliga East
SV Leobendorf
-
-
Oberwart
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Argentina Primera Nacional
CA San Telmo
-
-
Colon de Santa Fe
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
Tristan Suarez
-
-
San Martin de San Juan
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Agropecuario
-
-
CA Defensores Unidos
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
IFK Eskilstuna
-
-
Nykopings BIS
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Czech Republic 1. Liga - Relegation Round
Bohemians 1905
-
-
Pardubice
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
-
-
FC Trinity Zlín
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
MFK Karvina
-
-
Dynamo Ceske Budejovice
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Estonia Estonian Cup
FC Levadia Tallinn
-
-
Paide Linnameeskond
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Lazio U19
-
-
AC Milan U19
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Austria Landesliga
SC Pinkafeld
-
-
SC ESV Parndorf 1919
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Europe UEFA Champions League Women
FC Barcelona (W)
-
-
Olympique Lyonnais (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Czech Republic 1. Liga - Placement Playoffs
FC Hradec Kralove
-
-
FK Teplice
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Chile Primera B
La Serena
-
-
Rangers de Talca
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Magallanes
-
-
Union San Felipe
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Belarus Cup
Neman Grodno
-
-
FC Isloch Minsk Raion
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Algeria Ligue 1
USM Alger
-
-
ASO Chlef
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Turkey 3. Lig
Yeni 52 Orduspor
-
-
Elazigspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Norway Eliteserien
Fredrikstad FK
-
-
Tromso IL
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  South Africa Premier League
Orlando Pirates FC
-
-
Supersport United
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Polokwane City FC
-
-
TS Galaxy
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Moroka Swallows
-
-
Royal AM
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Cape Town Spurs
-
-
Kaizer Chiefs
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Amazulu FC
-
-
Golden Arrows
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Chippa United
-
-
Sekhukhune United
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Mamelodi Sundowns FC
-
-
Cape Town City
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Richards Bay FC
-
-
Stellenbosch FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Charlestown Azzurri (W)
۰
۳
Newcastle Olympic (W)
Finished
۰۹:۳۰
New Lambton FC (W)
۰
۲
Adamstown Rosebud (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Zambia Super League
Nkwazi
-
-
Prison Leopards
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
Southside Eagles U23
۴
۳
Logan Lightning U23
Finished
۰۹:۱۵
Caboolture FC U23
۲
۳
Moreton City Excelsior II U23
Finished
۰۹:۱۵
Eastern Suburbs U23
۵
۳
Capalaba U23
Finished
۱۰:۱۵
Broadbeach United U23
۵
۳
Mitchelton U23
Finished
۱۰:۳۰
SWQ Thunder U23
۴
۷
Brisbane Strikers U23
Finished
۱۲:۰۰
  Australia NPL Western Australia U20
Perth RedStar U20
۲
۱
Western Knights U20
Finished
۰۸:۳۰
Balcatta U20
۲
۵
Armadale U20
Finished
۰۸:۳۰
Fremantle City FC U20
۱
۳
Perth U20
Finished
۰۸:۳۰
Inglewood United U20
۰
۱
Bayswater City U20
Finished
۰۸:۳۰
Floreat Athena U20
۱
۶
Olympic Kingsway U20
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL ACT
Canberra Olympic
۱
۳
Monaro Panthers FC
Finished
۰۸:۳۰
Cooma Tigers
۱
۱
O'Connor Knights SC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Melbourne City 2
۱
۱
Kingston City
Finished
۰۸:۳۰
Brunswick City
۰
۲
North Geelong Warriors
Finished
۰۸:۳۰
Eastern Lions
۲
۱
Langwarrin SC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Victoria Premier League 2
North Sunshine Eagles
۴
۴
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۸:۳۰
Beaumaris
۰
۲
Box Hill United
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Essendon Royals (W)
۲
۱
Preston Lions (W)
Finished
۰۸:۳۰
Box Hill United (W)
۲
۱
Calder Utd SC (W)
Finished
۰۹:۰۰
Heidelberg United (W)
۱
۰
Bentleigh Greens SC (W)
Finished
۰۹:۳۰
Boroondara Carey Eagles (W)
۴
۱
Brunswick Juventus FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Capital Territory NPL 2
Brindabella Blues FC
۱
۱
Belconnen United
Finished
۰۸:۳۰
Canberra Juventus
۱
۴
Queanbeyan City FC
Finished
۰۸:۳۰
Australian National University FC
۳
۱
Canberra White Eagles FC
Finished
۰۸:۴۵
  Republic of Korea K-4 League
Geoje Citizen FC
۳
۰
Chungju Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Sejong Vanesse
۱
۶
Seoul United FC
Finished
۰۸:۳۰
Dangjin Citizen FC
۳
۲
Jinju Citizen FC
Finished
۱۱:۳۰
  Russia FNL 2, Division A, Silver
Irtysh Omsk
۱
۱
Himik Dzerzhinsk
Finished
۰۹:۳۰
Volga Ulyanovsk
۰
۰
Torpedo Miass
inprogress
۱۴:۳۰
Spartak Kostroma
۰
۰
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
inprogress
۱۵:۰۰
  Australia Western Australia State League 1 Reserves
Subiaco Reserves
۲
۱
Gosnells City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
UWA-Nedlands FC Reserves
۳
۳
Mandurah City FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Cockburn City Reserves
۱
۴
Sorrento FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Murdoch University Melville FC Reserves
۳
۶
Joondalup United Reserves
Finished
۰۸:۳۰
  Russia FNL
FC Yenisey Krasnoyarsk
۲
۰
FC Tyumen
Finished
۰۹:۳۰
Rodina Moscow
۳
۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
inprogress
۱۳:۳۰
Alania Vladikavkaz
۰
۰
FC Dynamo Makhachkala
inprogress
۱۳:۳۰
Kamaz Nab Chelny
۰
۲
FK Sokol Saratov
inprogress
۱۳:۳۰
FK Leningradets
۲
۳
Torpedo Moskva
inprogress
۱۳:۳۰
Akron Tolyatti
۱
۱
Energiya Khabarovsk
inprogress
۱۳:۳۰
FC Volgar Astrakhan
۲
۰
PFC Kuban
inprogress
۱۳:۳۰
FK Khimki
۲
۱
FK Chernomorets Novorossiysk
inprogress
۱۳:۳۰
YFK Shinnik Yaroslav
۱
۰
Arsenal Tula
inprogress
۱۳:۳۰
  Australia Northern Territory Darwin Premier League
Hellenic Athletic Club
۰
۱
Mindil Aces
Finished
۱۰:۰۰
University Azzurri FC
۲
۱
Garuda FC
inprogress
۱۴:۰۰
  Slovakia 1. Liga Women
FK AS Trencin (W)
۲
۳
FC Petrzalka (W)
Finished
۱۰:۳۰
MFK Ruzomberok (W)
۱
۰
Slovan Bratislava (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Lithuania II Lyga
Lietava Jonava
۳
۰
Fortuna Kaunas
Finished
۱۱:۳۰
FK Neptunas Klaipeda II
۲
۲
FK Viltis Vilnius
inprogress
۱۳:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
FK Banik Sokolov
۰
۴
Spartak Sobeslav
Finished
۱۱:۴۵
SK Benesov
۱
۴
FK Caslav
Finished
۱۱:۴۵
FK Olympie Brezova
۰
۵
Neratovice Byskovice
Finished
۱۱:۴۵
Slavoj Cesky Krumlov
۴
۰
Tachov
Finished
۱۱:۴۵
Aritma Praha
۴
۱
SK Senco Doubravka
Finished
۱۱:۴۵
Spoje Praha
-
-
SK Vysoke Myto
Finished
۱۲:۳۰
Bzenec
۱
۰
1. HFK Olomouc
inprogress
۱۴:۳۰
  Mongolia Premier League
Brera Ilch
۱
۲
Khovd
Finished
۱۱:۴۵
Khangarid Klub
۰
۱
Khaan Khuns Erchim
inprogress
۱۴:۴۵
  Czech Republic 5. Liga
Tj Oldrichov
۲
۸
Vilemov
Finished
۱۲:۰۰
  Japan WE League Women
Sanfrecce Hiroshima (W)
۱
۰
Cerezo Osaka Sakai (W)
Finished
۰۸:۳۰
JEF United Ichihara Chiba (W)
۱
۰
Elfen Saitama (W)
Finished
۰۸:۳۰
Omiya Ardija Ventus (W)
۰
۲
Inac Kobe Leonessa (W)
Finished
۰۸:۳۰
Urawa Red Diamonds (W)
۳
۳
NTV Beleza (W)
Finished
۰۸:۳۰
Mynavi Sendai Ladies (W)
۱
۳
Albirex Niigata (W)
Finished
۰۸:۳۰
AC Nagano Parceiro (W)
۲
۳
Nojima Stella KS (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL ACT Women
Canberra Croatia (W)
۳
۰
Tuggeranong United (W)
Finished
۰۸:۰۰
  Vietnam 2. Division
Van Hien University
۱
۰
Tien Giang FC
Finished
۱۲:۳۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
CA Trinidad
۰
۰
Independiente de Villa Obrera
Finished
۰۴:۰۰
  Chile Tercera Division
Santiago City
۲
۱
Comunal Cabrero
Finished
۰۰:۳۰
  Paraguay Championship Women
Nacional-Humaita (W)
۰
۴
Club Guarani (W)
Finished
۰۰:۴۵
Tacuary Asuncion (W)
۰
۷
Olimpia Asuncion (W)
Finished
۰۳:۰۰
  United States MLS Next Pro League
Chicago Fire FC II
۲
۱
Columbus Crew II
Finished
۰۲:۳۰
North Texas SC
۲
۱
Real Monarchs SLC
Finished
۰۴:۳۰
Austin FC II
۱
۲
Los Angeles II
Finished
۰۴:۳۰
  United States USL League Two
Tobacco Road
۰
۴
North Carolina FC U23
Finished
۰۲:۳۰
Asheville City SC
۴
۱
Southern Soccer Academy Kings
Finished
۰۳:۰۰
Virginia Marauders FC
۰
۳
Northern Virginia FC
Finished
۰۳:۰۰
BALLARD FC
۴
۱
Midlakes United
Finished
۰۵:۳۰
Capo II
۰
۲
Arizona Arsenal SC
Finished
۰۵:۳۰
Almaden FC
۰
۰
San Francisco City
Finished
۰۶:۰۰
  United States United Women's Soccer
New England Mutiny(W)
۴
۱
Sporting Connecticut (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Aruba Aruban Division di Honor
SV Estrella
۲
۴
SV Britannia
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Excursionistas
۱
۱
Ferrocarril Midland
Finished
۰۳:۴۰
  Brazil Serie B
America Mineiro MG
۲
۱
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۴:۰۰
  Australia Tasmania Championship
Riverside Olympic Reserves
۳
۰
Launceston City Reserves
Finished
۰۸:۰۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
RB Bragantino (W)
۱
۳
Corinthians Paulista (W)
Finished
۰۴:۰۰
  Panama Liga Prom
San Francisco FC B
۰
۰
Tauro FC II
Finished
۰۵:۰۰
  New Zealand Southern Premier League
Christchurch United
۴
۰
Nelson Suburbs FC
Finished
۰۵:۳۰
FC Twenty 11
۰
۷
Coastal Spirit
Finished
۰۶:۱۵
Canterbury United
۱
۱
Nomads United
Finished
۰۶:۱۵
Ferrymead Bays
۲
۳
Cashmere Technical
Finished
۰۶:۱۵
  Japan Nadeshiko League 2 Women
JFA Academy (W)
۲
۲
FC Imabari (W)
Finished
۰۵:۳۰
SEISA OSA Rheia FC (W)
۲
۱
Diavorosso Hiroshima (W)
Finished
۰۷:۳۰
Fukuoka Anclas (W)
۲
۰
Tsukuba FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Veertien Mie (W)
۱
۱
Diosa Izumo (W)
Finished
۰۷:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
Eastern Suburbs Auckland AFC
۱
۰
Hamilton Wanderers AFC
Finished
۰۶:۳۰
East Coast Bays
۲
۰
Melville United
Finished
۰۶:۳۰
Bay Olympic
۰
۱
Auckland United FC
Finished
۰۹:۰۰
Western Springs AFC
۱
۲
West Coast Rangers
Finished
۰۹:۰۰
  Japan Nadeshiko League Women
Gunma White Star (W)
۱
۳
Ehime FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Australia NPL Tasmania
South Hobart
۳
۳
Kingborough Lions
Finished
۰۷:۳۰
Clarence Zebras
۰
۴
Devonport City
Finished
۰۸:۰۰
Glenorchy Knights
۴
۰
Launceston United
Finished
۱۰:۱۵
  Indonesia Liga 3
Persikota Tangerang
۰
۰
Farmel FC
Finished
۱۲:۰۰
Waanal Brothers
۲
۲
Persikas Subang
Finished
۱۲:۰۰
  Greece U19 Super League
PAOK Salonika U19
۴
۱
Panserraikos U19
Finished
۱۲:۳۰
Panaitolikos U19
۰
۰
Olympiacos FC U19
Finished
۱۲:۳۰
Asteras Tripolis U19
۴
۲
Kifisias FC U19
inprogress
۱۳:۳۰
Atromitos U19
۰
۰
Lamia U19
inprogress
۱۴:۳۰
AEK Athens U19
۰
۰
PAS Giannina U19
inprogress
۱۵:۰۰
  Croatia 1. NL
NK Sibenik
-
-
NK Dubrava Zagreb
بازی شروع نشده است
۱۶:۲۰
NK Dugopolje
-
-
Orijent 1919
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
NK Jarun Zagreb
-
-
NK Croatia Zmijavci
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Czech Republic 1st Division Women
SK DFO Pardubice (W)
۱
۰
Lokomotiva Brno Horni Herspice (W)
inprogress
۱۴:۴۵
  Czech Republic Division 2 Women
AC Sparta Praha II (W)
۰
۱
FC Prague (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Lulea IFK
۰
۱
Kiruna IF
inprogress
۱۴:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Kolding IF (W)
۰
۳
Koge (W)
inprogress
۱۴:۳۰
FC Nordsjaelland (W)
-
-
Fortuna Hjorring (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Ethiopia Premier League Women
Ethio Electric FC (W)
۱
۰
Hambericho Durame (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Denmark Danmarksserien Relegation
Tarup-Paarup IF
۳
۰
Aalborg BK 2
inprogress
۱۴:۳۰
  Lithuania I Lyga
Banga Gargzdai II
۱
۰
FK Ekranas
inprogress
۱۴:۳۰
FK Riteriai
-
-
Minija Kretinga
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
FK Haugesund II
۱
۱
Floro SK
inprogress
۱۴:۳۰
  Belgium Super League Women
Anderlecht (W)
۰
۰
Genk (W)
inprogress
۱۵:۰۰
Standard Liege (W)
۰
۱
Club Brugge (W)
inprogress
۱۵:۰۰
OH Leuven (W)
۰
۰
AA Gent (W)
inprogress
۱۵:۰۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Stenungsunds IF
۰
۱
Vanersborgs FK
inprogress
۱۴:۳۰
  Poland II Liga
KKS 1925 Kalisz
-
-
Skra Czestochowa
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Chojniczanka Chojnice
-
-
Olimpia Elblag
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Wisla Pulawy
-
-
Pogon Siedlce
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Polonia Bytom
-
-
Lech Poznan II
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
KS Hutnik Krakow
-
-
Olimpia Grudziadz
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Stomil Olsztyn
-
-
Radunia Stezyca
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
ZKS Stal Stalowa Wola
-
-
Zaglebie Lubin II
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
LKS Lodz II
-
-
GKS Jastrzebie
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Romania Liga III Play Offs/Play Out
ACS Cozia Calimanesti
-
-
Unirea Bascov
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
ACS Flacara Horezu
-
-
Petrolul Potcoava
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Grorud
-
-
Gjovik-Lyn
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Ullensaker Kisa IL
-
-
Kjelsas Oslo
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Strindheim IL
-
-
Alta IF
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
Hassleholms IF
-
-
IFK Berga
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
IF Lodde
-
-
IFK Karlshamn
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Denmark 2nd Division Promotion Group
Skive IF
-
-
FA 2000
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Fremad Amager
-
-
Thisted FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Hellerup IK
-
-
Brabrand IF
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Croatia U19 League
NK Dinamo Zagreb U19
-
-
NK Osijek U19
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
HNK Gorica U19
-
-
NK Mladost Zdralovi U19
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Italy Campionato Primavera 2
Udinese U19
-
-
Ascoli U19
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Denmark 3rd Division
Vanlose
۱
۱
IF Lyseng
inprogress
۱۴:۳۰
Vejgaard
۰
۰
Oureskolernes BK
inprogress
۱۴:۳۰
VSK Arhus
۰
۰
Ishoj
inprogress
۱۵:۰۰
Næsby BK
-
-
BK Avarta
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Greece Super League Women
FC PAOK Thessaloniki (W)
۲
۰
Asteras Tripolis (W)
inprogress
۱۴:۱۵
  Czech Republic 1. Liga U19
Frydek-Mistek U19
۰
۰
FC Slovan Liberec U19
Interrupted
۱۲:۳۰
Viktoria Plzen U19
۷
۰
Vysocina Jihlava U19
Finished
۱۲:۳۰
Sigma Olomouc U19
۲
۱
Fastav Zlin U19
Finished
۱۲:۳۰
Sparta Prague U19
۲
۱
FC Pardubice U19
Finished
۱۲:۳۰
Karvina U19
۱
۱
Dukla Praha U19
inprogress
۱۴:۳۰
FC Slovacko U19
۳
۳
Ceske Budejovice U19
inprogress
۱۴:۳۰
Banik Ostrava U19
۱
۱
Mlada Boleslav U19
inprogress
۱۴:۴۵
  Poland Ekstraliga Women
GKS Gornik Leczna (W)
۰
۱
BTS Rekord Bielsko-Biala (W)
inprogress
۱۳:۳۰
KKPK Medyk Konin (W)
۱
۱
UKS SMS Lodz (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Thailand League 1 Women
Bangkok (W)
۴
۲
Chonburi Sports School (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Slovakia U19 Liga
MFK Zemplin Michalovce U19
۱
۶
AS Trencin U19
Finished
۱۲:۳۰
FK Pohronie U19
۴
۳
MSK Zilina U19
Finished
۱۲:۳۰
Kosice U19
۲
۳
Slovan Bratislava U19
Finished
۱۲:۳۰
FK Dukla Banska Bystrica U19
۵
۳
FC Tatran Presov U19
Finished
۱۲:۳۰
Zp Sport Podbrezova U19
۱
۱
Spartak Trnava U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Vion Zlate Moravce U19
۳
۱
MFK Ruzomberok U19
Finished
۱۲:۳۰
Dunajska Streda U19
۰
۱
FC Petrzalka U19
Finished
۱۲:۳۰
  Vietnam V-League 2
Tuan Tu Phu Tho
۰
۳
Binh Phuoc
Finished
۱۲:۳۰
Dong Nai
۲
۰
Long An
inprogress
۱۳:۳۰
FC Dia Hoa Binh
۱
۱
PVF-Cong An Nhan Dan
inprogress
۱۳:۳۰
  Poland III Liga, Group 1
Jagiellonia Bialystok II
۲
۰
Olimpia Zambrow
Finished
۱۲:۳۰
Legionovia Legionowo
۰
۰
Legia Warsaw II
Finished
۱۲:۳۰
KS Warta Sieradz
-
-
Bron Radom
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Germany Landespokal
FC Viktoria 1889 Berlin
۳
۰
TUS Makkabi
inprogress
۱۳:۱۵
Teutonia Ottensen
۴
۰
Uhlenhorster SC Paloma
inprogress
۱۳:۱۵
SV Hemelingen
۰
۳
Bremer SV
inprogress
۱۳:۱۵
ZFC Meuselwitz
۰
۴
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۳:۱۵
1. FC Mühlhausen 1927
۰
۸
SV 1916 Sandhausen
Finished
۱۳:۱۵
Hallescher FC
۱
۱
VfB Germania 1900 Halberstadt
inprogress
۱۳:۱۵
TSV Schott Mainz
۴
۱
SV 1919 Mainz Gonsenheim
inprogress
۱۳:۱۵
Türk Gucu Friedberg
-
-
Kickers Offenbach
بازی شروع نشده است
۱۸:۱۵
  Portugal Campeonato de Portugal
Santarem
۱
۱
SC Lusitania
inprogress
۱۳:۳۰
SC Sao Joao Ver
-
-
Pevidem SC
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
AD Os Limianos
-
-
Amarante FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Vitoria Setubal
-
-
Moncarapachense
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Portugal U19 League
Juventude Evora U19
۱
۳
Clube Oriental Lisboa U19
inprogress
۱۳:۳۰
SC Lusitania U19
۰
۰
Torreense U19
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Academica de Coimbra U19
-
-
Alverca U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Gil Vicente U19
-
-
FC Paços de Ferreira U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Vizela U19
-
-
Chaves U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SC Farense U19
-
-
Porto U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Braga U19
-
-
Academico Viseu U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Beira Mar U19
-
-
Estoril U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Belenenses U19
-
-
Vitoria Setubal U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Maritimo U19
-
-
Boavista U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Famalicao U19
-
-
Vitoria Guimaraes U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Rio Ave U19
-
-
Lusitania Lourosa U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Latvia 1. Liga
Marupe
۲
۱
AFA Olaine
inprogress
۱۳:۳۰
  Ukraine Persha Liga, Promotion Group
SK Poltava
۰
۰
Prykarpattya Ivano Frankivsk
inprogress
۱۴:۰۰
  Russia Premier League Women
Ryazan (W)
۰
۱
Zenit St Petersburg (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Belarus 1. Division
Ostrovets
۲
۲
Kommunalnik Slonim
inprogress
۱۳:۳۰
FC Baranovichi
-
-
Bumprom
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Energetik-BGU
-
-
Volna Pinsk
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women
Famalicao (W)
۴
۱
Vitoria SC (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Suwon Samsung Bluewings
۱
۰
Seoul E-Land FC
inprogress
۱۳:۳۰
  Romania Liga 1 Women
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
۲
۱
CFF Olimpia Cluj (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 4
Dinamo Barnaul
۱
۲
Dinamo Kirov
inprogress
۱۳:۳۰
  Poland 1 Liga Women
KS Polonia Sroda Wlkp (W)
۰
۲
Skra Czstochowa (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Estonia Cup Women
Flora Tallinn (W)
۲
۰
JK Tabasalu (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Brazil Serie C
Nautico Capibaribe
-
-
Remo PA
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
AD Confianca SE
-
-
ABC Futebol Clube
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید